Web sitemize hoşgeldiniz. Bugün :20 Mart 2019 Çarşamba
BİZE ULAŞIN 0(352) 625 52 55
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ FAALİYETLERİMİZ HABERLER ONLİNE SİPARİŞ REFERANSLAR İLETİŞİM
HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

Tunalar kamış Türkiye'de kamış ticaretine başlayan ilk Türk firmasıdır. 1982 yılında Mehmet Tuna önderliğinde kurulan Tunalar ilk olarak Avrupa ülkelerine kamış ihracatı ile başladığı sektörde 1995 ‘te  ülkemizi kamış hasırla tanıştırmış, 2002 yılında Türkiye’nin ilk kamış çatısını yapmış ve 2009 yılında kamış izolasyon levhalar üreterek ülkemize doğal izolasyon levhaları sunmuştur.

Tunalar kamış Türkiye de sektöründe ilkleri yapmaya devam etmek için sektörde yeni arayışlar ve sektördeki gelişmeleri bütün dünyada yakında takip etmektedir.

Tunalar kamış Avrupa da eğitim verdiği elemanlarla Avrupa standartlarında işçilik ve üretimi birleştiriyor. Kamışın tedarikinden ve bütün safhalardaki işçilik ve üretiminden geçme aşamalarını bizzat kendi ekip ve ekipmanları ile hazırlayıp en yüksek kaliteyi ve garantiyi halkımıza ve müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamız kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” tutkusuyla özetlemektedir.

 

Kalite politikamız ;

Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

 

Vizyonumuz ;

Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.

 

Misyonumuz ;

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.

T: 0(352) 625 52 55© Her Hakkı Saklıdır. .:: Tunalar-Hasırcılık Madencilik İnşaat Nakliye Tahaahüt San.Tic.Ltd.Şti. :Develi/Kayseri:. Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzin ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Sitekobi Kobilerin Sitesi