Welcome our website. Today :Saturday, August 24, 2019
CONTACT US 0(352) 625 52 55
HOME PAGE ABOUT US PRODUCTS ACTIVITIES
NEWS ONLINE ORDER REFERENCES CONTACT US
Kamış Çatı

Kamış çatı doğal bir izolasyon malzemesidir.

Her kamış, çatı için uygun değildir. Kalite olarak iyi olan kamış, kuru olmalıdır, nemli olamamalıdır, yapraklarından arınmış, tamamen ağaçlaşmış sert kamıştır. Sağlıklı bir kamış çatı için kullanılacak kamışlar (çapı) 4 ila 8 mm kalınlıklar arasında olması gerekir, bu kalınlıklardaki kamışlar daha iyi “nefes alır”  ve çürümez. Kamışlar, çatıya 30 ila 35 cm kalınlığında uygulanmalıdır, bu şekilde çatılara çok önemli derecede izolasyon tabakası sağlar vekullanıcılarına yazları serin, kışları ise sıcak bir yaşam alanı sağlar.


Kullandığımız ürünlere bağlıyız. Doğaya karşı çıkmayız ve sizler için en iyi kamışlar ülkemizin çeşitli sazlıklarından en kalitelilerini seçeriz. Çünkü kamış kalitesi yaptığımız işin kalitesini belirler. Elbette diğer çeşitli etkenlerde kamış çatınızın ömrünü belirlemekte yararı var, örneğin alt yapının kalitesi, bakım düzeyi, bakım sıklığı, çatı eğimi, çatını yapısı ve çatın şekli gibi hususlar çatının ömrünü önemli derece de etkilemektedir. Eğer kamış çatı hakkın da bilginiz yok ise bir uzmana danışmanız gerekir.

Doğanın bizlere sunduğu ürünleri her alanda gördüğümüz gibi çatılarımız da ve yaşam alanlarımızda doğal izolasyon malzemesi olarak kamış ve kamış saplarını kullanıyoruz

.

T: 0(352) 625 52 55© All Rights Reserved. .:: Tunalar-Hasırcılık Madencilik İnşaat Nakliye Tahaahüt San.Tic.Ltd.Şti. :Develi/Kayseri:. All rights reserved texts and pictures on our site. Permits and resources can be used.
Sitekobi Kobilerin Sitesi